W centrum handlowym jest miesjce na 160 lokali

Galeria S po rozbudowie będzie miała około 34 tys. metrów kwadratowych łącznej powierzchni najmu. W obiekcie będzie ponad 160 lokali, z przeznaczeniem na handel, usługi i rozrywkę Inwestora finansowana jest w 70 proc. ze środków własnych firmy. Pozostałe 30 proc. zabezpiecza kredyt bankowy.

W rozbudowanej galerii na pewno działać będzie supermarket Stokrotka. Pozostali najemcy są poszukiwani. Centrum nastawione będzie na skompletowanie sklepów ofertujących artykuły ze średniej półki cenowej. Poza tym przewidziano w nim miejsce na część rozrywkową (m.in. kino), a także restauracyjną, zarówno z barami typu fast food, jak i lokalami z obsługą kelnerską.

Firma Aspenn, która przeprowadzi proces komercjalizacji tego obiektu, pozyskuje najemców także do drugiego budowanego przez PB Konstanty Strus centrum handlowego – Galerii Jurowieckiej w Białymstoku. Aspenn to firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych. Oferuje kompleksową obsługę projektów handlowych począwszy od analizy potencjału nieruchomości poprzez stworzenie strategii najmu, doradztwo projektowe i marketingowe oraz wynajem do sprzedaży obiektu finalnemu inwestorowi.