Galeria ma ok. 6 tys. mkw. powierzchni handlowej

Do grona najemców dołącza stała ekspozycja Niewidzialnej Wystawy, punkt obsługi klienta firmy kurierskiej X-press Couriers, sklep z zegarkami Dejavu, butik z odzieżą damską Maison Ela, a także sklep z biżuterią Montana. W sumie wynajmą oni 325 metrów kwadratowych powierzchni handlowo-usługowej. Sklep Deja vu zostanie otwarty w lutym 2012 roku, a punkt obsługi X-press Couriers zacznie świadczyć usługi od stycznia przyszłego roku. Z kolei punkt handlowy Montana i butik Maison Ela już funkcjonują.

Millennium Plaza to budynek biurowo-handlowy, który został zakupiony przez firmę Atlas Estates w 2006 roku za łączną kwotę 76 milionów euro. Na 28 piętrach posiada łącznie 34 tys. mkw. powierzchni komercyjnej, w tym 6 tys. mkw. powierzchni handlowej w Galerii Millennium oraz 28 tys. mkw. powierzchni biurowej. Wieżowiec wyposażony jest w 549 miejsc parkingowych.

Firma Atlas Estates realizuje projekty inwestycyjne i budowlane oraz zarządza nieruchomościami w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii i w Bułgarii. Polska jest podstawowym rynkiem działalności spółki. Od 2008 roku firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.