Outlet Park Szczecin

Sklep Nike w Outlet Park Szczecin będzie dysponować powierzchnią blisko 750 metrów kwadratowych.
Realizacja Outlet Park Szczecin odbywa się zgodnie z harmonogramem. Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu br., a ich planowane zakończenie nastąpi w połowie 2012 roku. Wykonawcą jest firma Polimex-Mostostal SA. Obiekt powstaje w dzielnicy Prawobrzeże, w miejscu centrum handlowego przy ul. Struga, którego właścicielem jest także Echo Investment.

Realizacja odbywa się w dwóch etapach. Pierwsza, trwająca już faza, zakłada powstanie galerii handlowej, w której znajdzie się ponad 70 lokali handlowych, 7-salowe kino Helios, supermarket „Piotr i Paweł” i Smyk Mega Store. Jej zakończenie zaplanowano na połowę 2012 roku. Najwcześniej rok po zakończeniu pierwszego etapu rozpoczną się prace związane z drugą fazą, w której powstanie dodatkowo około 60 sklepów.

Powierzchnia najmu Outlet Park Szczecin to 24 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 1400 miejsc parkingowych. Koncepcja architektoniczna obiektu powstała w biurze projektowym Vsf – Creative, natomiast projekt budowlany wykonała pracownia Studio A4 ze Szczecina. Komercjalizacja obiektu przebiega przy współpracy z CBRE – jedną z największych międzynarodowych firm doradczych działających w sektorze nieruchomości komercyjnych.