Sklep oferuje akcesoria modowe

Marka Claire’s obecna jest na polskim rynku od roku i posiada kilkanaście sklepów zlokalizowanych w większych miastach w kraju, w tym trzy sklepy w Warszawie i dwa we Wrocławiu. Zarząd spółki w październiku 2011 roku informował, że zarówno w tym, jak i przyszłym roku planowane sa kolejne otwarcia.

Atrium Mosty w Płocku jest postrzegane jako „szybkie centrum handlowe” oferujące sklepy codziennej potrzeby jak również ofertę z markami odzieżowymi. Galeria została otwarta w 2010 roku. Jednopiętrowy obiekt posiada ponad 10,7 tys. metrów kwadratowych całkowitej powierzchni najmu. Centrum oferuje 659 miejsc parkingowych.

Właścicielem płockiej galerii jest Atrium – zamknięta spółka inwestycyjna z siedzibą na wyspie Jersey. Obecnie posiada w Polsce 19 działających centrów handlowych o wartości rynkowej na koniec 2010 r. Na liście projektów realizowanych przez spółkę znajdują się m.in. centra handlowe Reduta i Targówek w Warszawie, Galeria Biała w Białymstoku oraz centrum handlowe Forum w Koszalinie.