Kwiaciarnia Alhambra w gdańskim CH Osowa

– Pozyskanie nowego najemcy jest wyrazem troski o dobro naszych klientów. Chcemy, aby zakupy w Centrum Handlowym Osowa były kompleksowe, dlatego systematycznie poszerzamy naszą ofertę handlową – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Firma Alhambra prowadzona jest przez dyplomowanego specjalistę florystyki ds. aranżacji kwiatowej i ogrodowej. Ofertę kwiaciarni stanowić będzie wybór roślin sprowadzanych bezpośrednio z Holandii. Firma świadczy również usługi florystyczne oraz prowadzi Centrum Dekoracji Ślubnej i serwis kwiatowy dostarczający kwiaty na terenie Polski i całego świata.

Centrum Handlowe Osowa to jednopoziomowy obiekt otwarty w 1998 roku. Zlokalizowany jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6). Na terenie obiektu znajduje się największy w Trójmieście hipermarket Real oraz 68 butików i punktów usługowych.

Właścicielami Osowy są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.