Dekada Żyrardów

– Obecność salonu H&M w Dekadzie Żyrardów to bardzo dobra wiadomość dla naszych klientów z Żyrardowa i okolic, którzy do tej pory jeździli na zakupy do Warszawy. Świetne usytuowanie, trafny dobór najemców oraz znaczący catchment obiektu to główne powody, dla których nasz kolejny salon zdecydowaliśmy się otworzyć w Dekadzie Żyrardów – mówi Ewa Jarzemska, rzecznik prasowy H&M.

H&M to znana, międzynarodowa marka modowa, dla której ubrania projektowały największe światowe gwiazdy m.in.: Madonna, Stella McCartney czy Prada i Versace. Ponad 2 000 salonów sieci H&M zlokalizowanych jest w 38 krajach na całym świecie, w tym ponad 90 znajduje się w Polsce.

Sklep sieci funkcjonuje już w innym centrum typu Dekada – w Sieradzu.

Dekada Żyrardów (3,8 tys. mkw. GLA) to czwarty obiekt należący do sieci galerii handlowych budowanych przez spółkę Dekada Realty, trzy pierwsze obiekty tej sieci działają w Myślenicach, Skierniewicach oraz Sieradzu. Do grona najemców galerii należą: POLOmarket, Euro RTV AGD, CCC, Tabak, drogeria Hebe, Play i Apteka Plus. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

Otwarcie Dekady Żyrardów nastąpi w kwietniu 2012 roku.