Nowy najemca uruchomił swój sklep w krakowskiej galerii

W ofercie nowo otwartego można znaleźć, ręcznie wykonane elementy ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i półszlachetnych: pierścionki, kolczyki, broszki, naszyjniki, oraz najbardziej popularne bransoletki z zawieszkami. Duńska Marka Pandora funkcjonuje od 25 lat. Biżuteria tej firmy sprzedawana jest w 10 tys. punktach sprzedaży na całym świecie. W Polsce funkcjonuje około 160 sklepów tej marki.

Przedstawiciele Galerii Krakowskiej informują, że sklep sieci Pandora będzie raczej ostatnim nowym najemcą tego roku. Powiedzieli również, że obecnie w centrum nie ma żadnych wolnych powierzchni najmu, więc nowe otwarcia będą możliwe w przyszłym roku na zasadzie wymiany jednej marki na inną.

Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku. Obiekt mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie rynku oraz Dworca Głównego. Obszar oddziaływania tego centrum handlowego obejmuje ponad 1,3 mln. mieszkańców woj. małopolskiego. Łączna powierzchnia trzypoziomowej galerii wynosi 60 tysięcy metrów kwadratowych. W obiekcie znajduje się 270 punktów handlowo- usługowych. Galeria została zbudowana i jest prowadzona jest przez firmę ECE Projektmanagement Polska.