Giacomo Conti uruchomi kolejne salony

fakeFCKRemove – Mimo prognozowanego kryzysu zmierzamy w dobrym kierunku. Jesteśmy dobrej myśli – mówią właściciele spółki Giacomo Conti.

Oferta Giacomo Conti obejmuje odzież przeznaczoną dla mężczyzn: garnitury, koszule, okrycia wierzchnie, dzianiny i dodatki. Sklep w galerii Sky Tower będzie 31., jaki firma otworzyła w Polsce. Na najbliższe miesiące planowane są kolejne otwarcia w największych centrach handlowych w Polsce; najwięcej w regionie dolnośląskim.

Spółka ma swoje salony m.in. w CH Focus Mall Zielona Góra, CH Ogrody w Elblągu, Bonarka City Center w Krakowie, Galerii Leszno w Lesznie, CH Karolinka w Opolu, CH King Cross w Poznaniu, Millenium Hall w Rzeszowie czy Gemini Park w Tarnowie.

Galeria Sky Tower, która zostanie otwarta w drugim kwartale 2012 roku, będzie miała 25 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej. Na poziomach zero i jeden znajdzie się 120 sklepów, będą to między innymi marki: Reserved, Mohito, Eva Minge Story, Rossmann, supermarket Piotr i Paweł, punkty usługowe, liczne restauracje i kawiarnie. Na poziomie drugim będą działały salony oferujące usługi medyczne oraz nowoczesny klub fitness. Zaplanowano także 1500 miejsc parkingowych.

Inwestorem i twórcą koncepcji powstania Sky Tower jest Leszek Czarnecki jeden z najbardziej znanych w Polsce i Europie biznesmenów. Twórca i główny udziałowiec spółek LC Corp SA oraz GETIN Holding SA.