Park handlowy w Sochaczewie ma powstać w 2013 roku

Park handlowy ma powstać w Wojtówce na pięciohektarowym terenie przy wjeździe do Sochaczewa. Realizowany jest przez spółkę Retail Park Sochaczew zależną od zarejestrowanej w Polsce firmy McKinlay Development sp. z o.o. Jej głównym udziałowcem i prezesem zarządu jest Craig Thomas McKinlay, przedsiębiorca z Wielkiej Brytanii. Na 15 grudnia 2011 zaplanowano wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę marketu budowlano-ogrodniczego sieci OBI.

Na 13,5 tys. mwk. powierzchni handlowej kompleksu znajdzie się supermarket spożywczy wielkości ok.  4 tys. mkw., market sieci Obi o powierzchni 5,5 tys. mwk. oraz retail park o powierzchni ok. 4 tys. W tym ostatnim znajdą się mniejsze sklepy i punkty usługowe. 7 tys. mkw. w kompleksie zajmą części wspólne i magazyny, z czego większość przypada na supermarket spożywczy i market DIY.
 
Mallson Polska jest firmą konsultingową specjalizującą się w branży nieruchomości komercyjnych. Spółka ma w swoim portfolio 15 projektów (nowoczesne centra handlowo rozrywkowe oraz retail parki) o łącznej powierzchni 300 tys. mkw. oraz ponad 1500 sklepów.