W obiekcie jest miejsce na 12 sklepów

Centrum jest zlokalizowane w zachodnio-północnej części miasta, przy drodze wylotowej w kierunku Poznania. Obok działa sklep wielkopowierzchniowy Kaufland, należy on jednak do innego inwestora. Oba obiekty są połączone wspólną infrastrukturą drogową.

W CH Tarnowskie Góry znalazło sie miejsce dla 12 sklepów. Dziewięć z nich jest już otwartych, są to: Empik, Deichmann, Takko, Pepco, CCC, Rossmann, RTV Euro AGD, Centrum Chińskie oraz dyskont odzieżowy NKD, który jest pierwszym sklepem niemieckiej sieci otwartym w Polsce. Jeszcze w grudniu tego roku zostanie uruchomiona apteka należąca do lokalnej sieci DGA. Pozostałych dwóch najemców otworzy swoej lokalu w przyszłym roku. inwestor nie zdradza, co to będą za marki, informuje jedynie, ze są to sklepy odzieżowe. Obiekt posiada parking na 160 miesjc.

Grupa Saller specjalizuje się w budowie, wynajmie i długoletnim zarządzaniu obiektami usługowo-handlowo-biurowymi. Firma posiada ponad sto obiektów w Niemczech, Czechach, Słowacji i Polsce. Obecnie w posiadaniu firmy znajduje się siedem obiektów: Galeria Ostrovia w Ostowie Wielkopolskim, OBI w Kobylnicy k. Słupska, OBI w Toruniu, Pasaż Zieleniec w Toruniu, CH Górne w Pile, CH Tęcza w Stargardzie Szczecińskim, Intermarche w Lubaniu i Sulechowie oraz Carrefour w Kraśniku Lubelskim.