Spółka Neinver zawarła drugą umowę z siecią Face

– To już drugi sklep tej marki w sieci outletów Factory. Pierwszy znajduje się w Krakowie, gdzie, dzięki swojej bogatej ofercie, cieszy się dużą popularnością. Cieszymy się, że marka Face po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem i postanowiła otworzyć w jednym z naszych centrów, następny swój salon – mówi Bożena Gierszewska, dyrektor ds. zarządzania centrami handlowymi Neinver Asset Management.
Marka Face to ubrania streetwearowe, podzielone na trzy linie: City Energy, Correct line oraz Party.

Centrum outlet Factory Wrocław zostało otwarte we wrześniu 2006 roku i rozbudowane
w 2008 roku. Liczy 13.800 mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się 90 sklepów oferujących polskie i międzynarodowe marki odzieżowe m.in.: United Colors of Benetton, Calvin Klein, Mango, Pepe Jeans, Tommy Hilfiger, Triumph.

Obiekt leży w południowo-zachodniej części miasta, przy trasie prowadzącej z lotniska. Centrum jest oddalone od wrocławskiego śródmieścia o jedyne 15 minut drogi i leży przy zjeździe z autostradowej obwodnicy miasta. Kompleks wiosną 2008 roku stał się częścią parku handlowego Futura.

Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę Neinver w 1996 roku.
Od 2002 roku obecna na rynku polskim. W Europie znajduje się osiem centrów: cztery
w Hiszpanii i cztery w Polsce. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 64 500 mkw.

Centra outlet Factory są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management, realizującą usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów