Otwarcie kolejnej inwestycji Czerwoa Torebka

Obiekt handlowy Czerwona Torebka w Słupcy to zespół lokali handlowo – usługowych, zlokalizowany w jednokondygnacyjnym obiekcie o powierzchni 588 mkw. Wśród najemców obiektu są Drogeria Aster, solarium Moje Solarium, sklep mięsnym Sufler oraz sklep z artykułami wyposażenia domu Balbinka. Wszystkie lokale posiadają osobne wejścia.

– Mamy nadzieję, że opracowana przez nas koncepcja obiektu oraz oferta handlowo-usługowa przypadną do gustu mieszkańcom Słupcy i okolic – mówi Paweł Ciszek, Dyrektor Działu Zarządzania i Komercjalizacji Grupy Czerwona Torebka.

W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka powstanie do 2000 obiektów na terenie całego kraju. W województwie wielkopolskim w zaawansowanym procesie inwestycyjnym znajduje się siedem obiektów. Poza Słupcą Czerwone Torebki powstaną m.in.: w Ostrowie Wielkopolskim, Poznaniu i Wolsztynie. Obiekty będą zlokalizowane na dużych osiedlach mieszkaniowych, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz ważnych obszarach handlowo-usługowych średniej wielkości miast. W zależności od specyfiki i potencjału danej lokalizacji wśród najemców znajdą się zarówno sieci popularnych, ogólnopolskich marek, jak również regionalni przedsiębiorcy.