Martes Sport wdraża nowe oprogramowanie

Sieć, która niedawno otworzyła swój sklep firmowy w Toruniu, a obecnie posiada 27 salonów w całym kraju, zdecydowała się na wdrożenie we wszystkich swoich punkltach sprzedaży oprogramowania POSitive Retail, składającego się z modułu POS.

Oprogramowanie przystosowane do pracy z ekranem dotykowym i odpowiadające za sprawną sprzedaż i obsługę klientów oraz moduł Manager zapewnia kierownikom salonów kompleksowe zarządzanie pojedynczym sklepem. Oprócz tego w centrali firmy zainstalowany został system POSitive Management Center umożliwiający właścicielom firmy Martes Sport Sp. z o.o. centralne zarządzanie sprzedażą, gospodarką magazynową oraz dystrybucją we wszystkich punktach sprzedaży.

Poza usprawnieniem obsługi sprzedaży detalicznej w poszczególnych sklepach firmowych wdrożone systemy mają odpowiadać za procesy planowania i optymalizacji działalności sieci między innymi za usprawnienie zatowarowania sklepów. Natomiast użytkownicy centralnego systemu zarządzania będą mogli korzystać z wielu analitycznych narzędzi typu Business Intelligence, które umożliwiają tworzenie dowolnych raportów i wszechstronnych analiz. Nagradzany przez branżę retail system POSitive Retail jest sprawdzonym i cieszącym się dużą popularnością rozwiązaniem. Do tej pory z tego oprogramowania skorzystały między innymi sieci Vero Moda, Ochnik, Reporter Young, Naturhouse, Hexeline, Kastor, Agatha Paris, Bergson, CCC.

Producent systemu POSitive Retail – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma – LSI Software S.A. jest producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego (retail) i gastronomiczno-hotelarskiego (hospitality). Oferta firmy obejmuje oprogramowanie, usługi konsultacyjne, usługi wdrożeniowe, serwis a także dostawy specjalistycznych rozwiązań sprzętowych.