Galeria Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu

Wśród głównych najemców Odrzańskich Ogrodów są już m.in.: New Yorker (810 mkw.), sklep elektroniczny MediaExpert (1,7 tys. mkw.), drogeria Rossmann (460 mkw.) oraz kino Helios (1,2 tys. mkw.). Finalizowane są umowy najmu z firmą LPP na marki: Reserved, Cropp Town, House i Mohito (ok. 2,2 tys. mkw.).

– Cieszymy się, że do grona najemców Odrzańskich Ogrodów dołączyła kolejna znana na rynku marka odzieżowa – C&A – mówi Anna Fabianowska, leasing manager w firmie Retail Concept. – Rozmowy z najemcami i podpisane umowy wyraźnie pokazują zainteresowanie projektami w miastach średniej wielkości, takich jak Kędzierzyn-Koźle To jedno z ostatnich w Polsce siedemdziesięciotysięcznych miast, w których nie ma galerii handlowej.

Odrzańskie Ogrody to ponad 100 najemców na 22 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz kino wieloekranowe. Do dyspozycji przyszłych klientów będzie około 700 miejsc parkingowych. Budowa jest w toku, a otwarcie obiektu przewidziano na III kwartał 2012 r.

Inwestorem obiektu jest firma P.A. Nova. Wśród prowadzonych obiektów spółka ma także Galerię Miodową w Kluczborku oraz centrum w Jaworznie.