Nowy najemca w Porcie Łódź

Nowy najemca oddał do dyspozycji klientów automaty do gier sportowych i towarzyskich oraz urządzenia dla dzieci. Pośród nich znajdą się symulatory jazdy na skuterze wodnym i motocyklu. Salon wyposażony został ponadto w symulatory jazdy samochodem wyścigowym, symulator z grą przygodową oraz automat do gier tanecznych. W salonie gier znajdują się także trzy stoły bilardowe, piłkarzyki i powietrzny hokej. Na najmłodszych czekają mini karuzela i automaty.

Port Łódź jest podmiejskim centrum handlowym na którego terenie znajduje się sklep IKEA, Leroy Merlin, Saturn, supermarket Piotr i Paweł oraz ponad 150 sklepów oferujących odzież damską, męską i dziecięcą oraz meble i akcesoria wyposażenia wnętrz, elektronikę i artykuły dla dzieci. Wśród najemców Portu Łódź znajdują się także restauracje, kawiarnie i punkty usługowe. Sercem centrum jest Patio – strefa handlowo-rekreacyjna o powierzchni siedmiu tys. mkw., z zewnętrznym placem zabaw, sceną i fontanną.

Inter IKEA Centre Polska S.A. należy do grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. IICP jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Poznaniu oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.