Galeria Victoria

Sklep współpracuje na zasadach franczyzy zarówno z siecią Mustang, jak i Levi’s. – Obydwie marki dobrze się uzupełniają. Dlatego właściciele sklepów chętnie je ze sobą łączą. Z firmy Levi’s dobrze się sprzedają spodnie, z Mustanga spodnie, ale też i góry. Wystrój charakterystyczny dla obu marek jest też podobny ze stylizowanymi rustykalnie meblami – poinformowała w rozmowie z Retailnet.pl Izabela Olejnik, menedżer sklepu.

Firmę Levi’s założył w 1853 roku amerykański przedsiębiorca Levi Strauss. Znak towarowy Mustang Jeans pojawił się po raz pierwszy w 1958 roku, jednak historia marki sięga lat trzydziestych XX wieku, kiedy Luis Hermann założył fabrykę do produkcji mundurów dla pracowników. W tej fabryce w 1949 roku, nowy właściciel, Albert Zefranek, rozpocząć produkcję jeansów. Dzisiaj Mustang Jeans produkuje 20 tys. par jeansów dziennie.

Galeria Victoria jest kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym w Wałbrzychu. Ma około 80 tysięcy mkw powierzchni, w tym 43 tysiące mkw. powierzchni najmu. Oprócz sklepów w centrum znajduje się wielosalowe kino Cinema City, są liczne restauracje i kawiarnie. Dla klientów zmotoryzowanych przygotowano 1390 naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych.