Nowy najemca CH Osowa

– Sklepy z kategorii dom i akcesoria cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających naszą galerię. Dlatego zdecydowaliśmy się na pozyskanie kolejnego najemcy – informuje Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Marka Resto-Design specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wyrobów do wyposażania i wykańczania wnętrz. Firma Resto-Design powstała z połączenia dwóch wieloletnich partnerów handlowych i producentów – firmy Soft-Mebel, która działa na rynku meblowym od 1994 roku, oraz firmy Meblo-Styl. W swojej ofercie posiada m.in.: meble tapicerowane, stoły, krzesła, łóżka i materace. Na życzenie klienta wykonuje także specjalne zlecenia na kompleksowe wyposażenie barów, pubów, restauracji, hoteli i statków.

Centrum Handlowe Osowa to jednopoziomowe centrum pierwszej generacji otwarte 18 listopada 1998 roku. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6). Na terenie obiektu znajduje się hipermarket Real oraz 68 butików i punktów usługowych. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym. Posiada także strefę restauracyjną z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project sp. z o.o.