Simple z nowymi lokalizacjami

W ostatnim czasie sieć Simple powiększyła się o trzy nowe salony. Markowe sklepy pojawiły się już w otwartej z końcem września w Szczecinie Galerii Kaskada, w Futura Park – centrum usytuowanym w Modlniczce na obrzeżach Krakowa oraz w poznańskim Starym Browarze. W planach są już dwa kolejne otwarcia. Każde z nich w centrum handlowym.

22 października br. ruszy sklep w Centrum Handlowym Bonarka w Krakowie. Lokal będzie miał 97 mkw. powierzchni. Z kolei w listopadzie zacznie działać salon w toruńskim centrum handlowym Toruń Plaza. Lokal będzie miał ponad 75 mkw. powierzchni.

Marką Simple zarządza spółka Simple Creative Products SA, należąca do Grupy Gino Rossi. Swoją działalność na polskim rynku rozpoczęła w 1993 roku. Firma działa w segmencie eleganckiej odzieży damskiej. Obecnie firma prowadzi sprzedaż w 46 salonach, w tym dysponuje 33 salonami własnymi i dziewięcioma franczyzowymi, a także dwoma salonami własnymi na terenie Niemiec oraz jednym salonem na Litwie. Spółka nie prowadzi i nie prowadziła sprzedaży hurtowej ani internetowej. Produkty marki znaleźć można m.in. w galeriach warszawskich: Sadyba Best Mall, Galeria Mokotów, CH Klif, CH Janki, CH Wola Park, w krakowskich: CH M1, CH Zakopianka, Galeria Krakowska, wrocławskich: Magnolia, Pasaż Grunwaldzki, Galeria Dominikańska.