Focus Mall Piotrków Trybunalski

Lokal JadłoStacji zajmuje 69 metrów kwadratowych powierzchni. Sieć specjalizuje się w serwowaniu dań kuchni polskiej i europejskiej sprzedawanych na wagę. Z kolei restauracja ZenThai urządzona została na 36 metrach kwadratowych. Lokal oferuje potrawy wywodzące się z kuchni Dalekiego Wschodu – m.in. wietnamskiej, tajskiej, chińskiej czy japońskiej.

Za wynajem powierzchni w centrum handlowym Focus Mall Piotrków Trybunalski odpowiada Alfa Asset Management przy współpracy z BOIG Property Consulting.

Focus Mall zlokalizowany jest w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Obiekt dysponuje 75 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 35 tys. mkw. stanowi powierzchnia najmu GLA. W ofercie galerii znajduje się ponad 100 sklepów i punktów usługowych oraz pięciosalowe kino Helios. Obiekt został oddany do użytku 13 listopada 2009 roku.

Sieć galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall to projekt dewelopera Parkridge Retail Development. Piotrkowska galeria jest czwartą tego typu inwestycją firmy Parkridge. W 2007 r. otwarto galerię w Rybniku, zaś w 2008 r. oddano do użytku centra w Bydgoszczy i Zielonej Górze.

Alfa Asset Management, firma świadcząca usługi z dziedziny zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, powstała w 2005 roku. Do grona klientów Alfa Asset Management należą: Parkridge Holdings i Prologis, Aviva Investors, ING RE, 4 Development. Firma współpracowała również z największymi centrami handlowymi Warszawy: Złote Tarasy i Blue City.