Sieć najemcą CH Pogoria

Bershka jest trzecią marką należącą do grupy Inditex, po Stradivariusie i Pull&Bear, obecną w galerii Pogoria. Lokal ma ponad 500 metrów kwadratowych powierzchni handlowej i jest usytuowany na parterze galerii, w sąsiedztwie marek Kazar, Gatta i Pull&Bear.

Bershka to jedna z najmłodszych marek Grupy Inditex. Została stworzona w 1998 roku, by swym podejściem do sprzedaży zaspokajać potrzeby głównie nastoletnich klientów. Poprzez swoje sklepy promuje luźny i odważny styl, który stanowi jedność z nieustannie zmieniającym się, awangardowym środowiskiem. Przestrzenne i nowocześnie zaaranżowane sklepy są miejscem zetknięcia się mody, muzyki i sztuki streetowej.

Zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej galeria Pogoria jest największym centrum handlowym w rejonie Zagłębia Dąbrowskiego. Inwestycja pochłonęła 250 milionów zł, a jej powierzchnia handlowa wynosi 30 tys. mkw. W CH Pogoria znajduje się 90 sklepów, z licznymi punktami usługowymi, food courtem, hipermarketem oraz pięciosalowym kinem Helios. Fitness Klub Gymnasion w odrestaurowanym zabytkowym budynku jest dopełnieniem części rozrywkowej centrum. Projekt architektoniczny Pogorii powstał przy współudziale brytyjskiej firmy Chapman Taylor oraz francuskiej – Saguez. Centrum zostało oddane do użytku w roku 2008.