Lokal oferuje kosmetyki, także marek własnych

Sklep zajmuje powierzchnię około 110 metrów kwadratowych. W jego ofercie znajdują się zarówno kosmetyki uznanych marek światowych, jak i marki własne dostępne tylko w Drogeriach Natura (Sensique, My Secret i Kobo Professional, Artiste, Milly).

Drogerie Natura funkcjonują na polskim rynku od 1997 roku. Obecnie sieć liczy ponad 250 sklepów. Do sierpnia 2011 roku należała ona do spółki Polbita, została ona jednak przejęta przez firmę Interchem, kontrolowaną przez fundusze z grupy Resource Partners. Interchem z kolei od 1996 roku rozwija krajową sieć sklepów drogeryjnych pod marką Drogerie Aster. Zarząd tej spółki informował latem tego roku, że w wyniku transakcji sieć sklepów drogeryjnych powiększy się do ponad 340 lokalziacji.

Galeria Muszkieterów w Gryfinie przy ulicy Flisacza 63 ma około 5,3 tys. metrów kwadratowych powierzchni (z czego market Intermarché zajmuje1,1 mkw., a Bricomarché 1,4 mkw.). Dla najemców przewidzianych 2,6 tys. mkw. powierzchni handlowej. Na parkingu przed obiektem jest 335 miejsc. . Centrum usytuowane jest przy wylotowej drodze z Gryfina w kierunku Szczecina, w pobliżu drogi krajowej nr 31. Inwestorem obiektu jest międzynarodowa Grupa Muszkieterów, która dotychczas budowała sieć samodzielnie funkcjonujących supermarketów spożywczych i budowlanych, a ostatnio zaczęła także budować mała galerie handlowe.