Budynek o pow. 20 tys. mkw. wymaga generalnego remontu

– Ten budynek dobrze nadaje się na inwestycję handlową. Na Bałutach nie ma tego typu obiektu, a ten znajduje się w miejscu, które bez problemu przyciągnęłoby najemców  – twierdzi w rozmowie z Retailnet.pl Paweł Kołaczkowski z biura pośrednictwa nieruchomości AAS Property Investment.

Oferta dotyczy nieruchomości gruntowej o powierzchni 15 tys. mkw. ze stojacym na nim budynkiem z cegły o powierzchni 20 tys. mkw. Oprócz budynku głównego, na działce o nieregularnym kształcie (połączone prostokąty) znajdują się budynki o przeznaczeniu handlowym o łącznej powierzchni ponad tysiąca mkw.
 
– Obiekt nadaje się do generalnego remontu. Przystosowanie go do celów handlowych wymaga przebudowy, ale jest możliwe. Był budowany z myślą o wykorzystaniu właśnie w takim celu, choć można również wykorzystać go na cele biurowe – dodaje Kołaczkowski.  Jak podkreśla przedstawiciel firmy, cena jest do negocjacji.

AAS Property Investment z siedzibą w Łodzi jest połączeniem biura nieruchomości, firmy konsultingowej oraz firmy szkoleniowej. Oferuje m.in. raporty na zamówienie dotyczące zakupu nieruchomości, konsulting, pomoc w sprzedaży nieruchomości, kursy i szkolenia z zakresu inwestowania w nieruchomości.