Zielona Przystań będzie otwarta w terminie

– Prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Obecnie wprowadzamy pewne zmiany projektowe w konstrukcji budynku, które sprawią, że Zielona Przystań będzie jeszcze bardziej funkcjonalna. Jest to jednak związane ze zmianą pozwolenia na budowę i przeprowadzeniem wszystkich wymaganych prawem formalności. Zbiegło sie to w czasie z zainteresowaniem innych inwestorów naszą galerią, z którymi podjęliśmy zaawansowane rozmowy. Z wybranym współinwestorem będziemy chcieli skonsultować finalny projekt. Z tych dwóch powodów musieliśmy spowolnić prace budowlane. Nie będzie to jednak miało wpływu na termin otwarcia, które odbędzie się jesienią 2012 r. Obecnie Zielona Przystań jest skomercjalizowana w prawie 60 procentach – mówi Małgorzata Jaroniek, dyrektor ds. inwestycji, Elektra Plus.

Zielona Przystań to obiekt handlowy o powierzchni całkowitej wynoszącej 23 696 mkw. i handlowej 10,5 tys. mkw. Dwukondygnacyjny obiekt będzie miał 65 najemców.

Firma Elektra Plus Sp. z o.o. należy do grupy spółek powiązanych ze sobą kapitałowo. Spółki te działają na rynku polskim od ok. 15 lat i posiadają 40 lat doświadczenia w branży budowlanej, deweloperskiej i energetycznej na rynku europejskim, głównie w Niemczech oraz w krajach Bliskiego Wschodu.