Salon firmowy przy Sloane Street w Londynie

Dom towarowy liczy łącznie 6 kondygnacji nadziemnych oraz 5 podziemnych, z czego cztery są przeznaczone na parkingi. Skomercjalizowane zostały poziom minus jeden, zero, pierwsze i drugie piętro. Na otwarcie samodzielnych salonów pod własnymi nazwami zdecydowały się już marki wprowadzone do Polski przez Wolw-Pol: Bottega Veneta, Gucci, YvesSaintLauren. Każdy salon  ma kilkaset metrów wielkości i jest dwupoziomowy. Balenciaga zdecydowała się na stoisko w części wielomarkowej. Wszystkie marki należą do włoskiej Grupy Gucci, która posiada salony na wszystkich kontynentach łącznie z Australią i Nową Zelandią. W Europie marka jest obecna w takich krajach jak  Monaco, Ukraina, Cypr, Dania, Rumunia, Wielka Brytania. W Afryce, Azji Centralnej i na Bliskim Wschodzie, sklepy Gucci zostały otwarte w Republice Południowej Afryki, Maroku, Azerbejdżanie, Bahrainie, Izraelu. Gucci ma także sklep w Turcji.  W Ameryce Północnej koncern posiada sklepy w USA, Kanadzie i Meksyku. W Ameryce Południowej – w Brazylii, w Ameryce Środkowej – na wyspach: Aruba, Wyspach Dziewiczych oraz wyspach Bahama. W Azji firma jest obecna w takich krajach jak . Japonia, Korea Południowa, Wietnam, Indonezja, Indie, Chiny.

Grupa Gucci, która oprocz marek obecnych w Polsce oferuje takze produkty firmowane nazwami Alexander McQueen, Stella McCartney, Boucheron, Sergio Rossi, w 2010 roku zanotowała 14,6 mld euro sprzedaży oraz ponad miliard euro wolnego przepływu gotówki z prowadzonej działalności.  Słynne są markowe torebki Gucci oraz perfumy.

Wolf Bracka liczy 11,8 tys. mkw. powierzchni komercyjnej przy 25 tys. mkw. powierzchni całkowitej. Parking ma 6,77 tys. mkw. Budynek jest zlokalizowany w niewielkiej odległości od Galerii Handlowej,  centrum Smyk oraz salonu Empik. W domu towarowym są także dostępne takie marki jak m.in. Chloe, Dries Van Noten, D&G, Diesel, czy LanVin. Te dwie ostatnie także otworzyły salony jednomarkowe o wielkości kilkuset metrów. 

Wolf Immobilien Service, należąca do grupy, została zarejestrowana w warszawskim KRS w grudniu 2002 roku. Jej kapitał zakładowy wynosi 7 mln zł. Wspólnikami spółki są Wiesław Likus posiadający udziały o wartości 2,33 mln zł, Leszek Likus posiadający udziały o wartości 2,33 mln zł oraz Tomasz Łopata posiadający udziały o wartości 2,33 mln zł. Wolf Immobilien Polen S.A została zarejestrowana w KRS w maju 2008 roku. Jej kapitał zakładowy wynosi 35 mln zł. Prezesem zarządu jest Leszek Likus. Spółka w 2010 roku zanotowała 27 mln zł zysku netto.