Nowa osoba ds. rozwoju sieci Matras

Henryk Radomski ma ponad dwunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pełnił funkcję szefa działu rozwoju i inwestycji w firmie Komex S.A właściciela marki 5.10.15

Henryk Radomski dołączył do zespołu w październiku br. jest odpowiedzialny za stworzenie i wdrożenie strategii rozwoju spółki w obszarze nowych lokalizacji oraz za bieżącą współpracę z developerami oraz agencjami nieruchomości.

Doświadczenie i wiedza, które Henryk Radomski wnosi ze sobą, będzie dodatkową wartością dla spółki wzmacniającą aktywność firmy na rynku obiektów handlowych. Radomski dołączył do zespołu, który posiada szerokie kompetencje w branży książkowej, a jego bogate doświadczenie pomoże mu pełnić ważną rolę w dalszym rozwoju firmy.

Matras S.A. jest liderem wśród sieciowych księgarni na rynku. Obecnie posiada w sieci 140 punktów sprzedaży na głównych ulicach miast oraz w lokalizacjach typu centrum handlowe o metrażu od 70 do 300 m 2. Księgarnie Matras posiadają w swojej ofercie obszerną ilość tytułów sprzedawanych także za pomocą sklepu internetowego.