Nowi najemcy w centrum handlowym w Przemyślu

Salon marki Mohito zajmie powierzchnię 190 mkw. Obecnie polska sieć tych butików odzieżowych obecna jest w  57 lokalizacjach. Sklep drugiej z marek:  Diverse należącej firmy Etos z Gdańska zostanie otwarty w styczniu 2012r. i zajmie powierzchnię 116 mkw.  Diverse w swojej sieci posiada ponad 170 salonów. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie w galerii Sanowa otwarto już salon Plus’a,

Na przyszły rok w Galerii Sanowa  zaplanowane jest też otwarcie kina. Realizacja tego przedsięwzięcia wymusza m.in.  przebudowę obiektu, co pociąga za sobą m.in. relokowanie niektórych salonów.

Przemyska galeria to obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Wojciecha Brudzewskiego 1. Jej całkowita powierzchnia wynosi 30 tys.mkw., z czego 21 tys. mkw. przeznaczono na wynajem. Dla zmotoryzowanych klientów przewidziano parking podziemny oraz na jednej kondygnacji naziemny. Budowę galerii rozpoczęto w 2008 roku, a jej oficjalne otwarcie  odbyło się 26 października 2010 roku. Główni najemcy to: Kaufland, H&M, Douglas, MediaExpert, New Yorkker, C&A, Cubus, Rossmann, Reserved i Deichmann. Inwestorem galerii jest San Development sp. z o. o., natomiast generalnym wykonawcą PA Nova SA.