Gemini Park Bielsko Biała: 2 nowych najemców

Butik firmowy Cotton Club jest pierwszym sklepem w Bielsku oferującym kolekcje obu producentów.
– Po ponad rocznej nieobecności wracamy z ofertą Cotton Club, tym razem jednak nasza propozycja wzbogacona jest o nową markę – Cocomore. Obaj producenci stawiają na jakość, a przy okazji te dwie marki uzupełniają się wzajemnie. Właśnie dlatego wierzę, że znajdą uznanie wśród klientów. Cieszę się, że możemy zaistnieć właśnie w Gemini Park – tenant-mix jest tu ciekawy, zwłaszcza oferta odzieżowa jest różnorodna i dopełniająca się – mówi Agnieszka Lachowski, właścicielka sklepu.
Sklep Cotton Club ma powierzchnię 64 mkw. i znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego. Jest to pierwszy w Bielsku-Białej firmowy butik Cotton Club, w dodatku pierwszy w regionie z marką Cocomore, która jest jeszcze cały czas mało dostępna na Podbeskidziu.

Cocomore oraz Cotton Club to producenci odzieży damskiej, kierujący swoje kolekcje do kobiet. Ich produkty należą do kategorii średniej półki cenowej z zachowaniem jednak wysokiej jakości wykonania. Obie marki funkcjonują na rynku głównie dzięki szerokiej sieci partnerów handlowych oraz sklepom firmowym.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała otwarto w maju 2009 roku. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie. Na terenie centrum znajduje się ponad 90 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Powierzchnia centrum wynosi 32 tys. mkw.

Gemini Holdings to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która z sukcesem działa na niezwykle konkurencyjnym rynku powierzchni handlowych i rozrywkowych. Firma rozpoczęła działalność w 1993 roku od współpracy z British Petroleum. W kolejnych latach współpracowała przy realizacji obiektów dla sieci: Géant, Carrefour, Tesco, Lidl. Milowym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie budowy nowoczesnych centrów handlowych realizowanych przez spółki należące do Gemini Holdings. W portfolio znajdują się dwa takie obiekty: Gemini Park Bielsko-Biała (oddana do użytku w maju 2009) i Gemini Park Tarnów (oddana do użytku w sierpniu 2010).