W Czechach Armani Jeans otworzył się w dużym centrum

Salon Armani Jeans otwarto już w czeskiej Pradze, w centrum handlowym Chodov. Na całym świecie funkcjonuje 30 wyspecjalizowanych salonów Armani Jeans . Najwięcej (sześć) sklepów o tym profilu działa we Włoszech. Na Tajwanie są trzy funkcjonujące i jeden planowany do otwarcia. W Turcji dwa sklepy już pracują i jeden jest szykowany do otwarcia. Salony Armani Jeans obecne są także w Chinach, Rosji, Singapurze, Arabii Saudyjskiej, Libanie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Niemczech, USA, Japonii, Korei Południowej.

Giogrio Armani oferuje ubrania, biżuterię, kosmetyki, perfumy, akcesoria. Spółka Giorgio Armani S.p.A. jest zarejestrowana we Włoszech. Globalnym dystrybutorem marki w internecie jest amerykańska Yoox Group, która otwiera sklepy internetowe z wyrobami marki Armani thecorner.com. Spółka funkcjonuje od 2000 roku. 

G. Poland jest powiązana z R&D Poland i Walterem Antonio Prati.  Kapitał zakładowy spółki wynosi 60 tys. zł. Udziałowcem jest spółka Okita.  G. Poland została zarejestrowana w sierpniu 2003 roku.