Firma doeceniona przez CIJ

Węgierskie biuro firmy Cushman & Wakefield otrzymało nagrodę dla Najlepszej Agencji Nieruchomości już po raz czwarty. Firmę uhonorowano za działalnośc na rynku polskim oraz w innych krajach regionu.  

– To wielki zaszczyt zdobyć nagrodę dla Najlepszej Agencji Nieruchomości nie tylko na Węgrzech, ale także w Czechach, na Słowacji i Polsce. Z radością przyjęliśmy także tytuł Najlepszej Firmy Zarządzającej Nieruchomościami na Węgrzech. Obie te nagrody są efektem naszego zaangażowania w trudnych warunkach rynkowych – mówi Charles Taylor, dyrektor zarządzający firmy Cushman & Wakefield na Węgrzech.

Nagrody CIJ Awards są przyznawane od 2000 r. w za osiągnięcia związane z rynkiem nieruchomości. Tytuł otrzymują między innymi doradcy, deweloperzy, architektci, inwestorzy, pośrednicy i firmy finansowe. O wyborze zwycięzców decydują przedstawiciele branży nieruchomości działający w Europie Środkowej pod nadzorem PWC.

Firma Cushman & Wakefield w biurach na Węgrzech oraz w Czechach, w Polsce i na Słowacji zatrudnia ponad 350 osób. W  bieżącym roku doprowadziła do wynajęcia prawie 1,8 mln mkw. powierzchni. Pracownicy firmy zarządzają również nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 1,5 mln mkw. Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Została założona w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 13 tys. pracowników w 234 biurach w 61 krajach.