Echo Kielce - laureat tegorocznych targów MAPIC w Cannes

W kategorii głównej – „Wartości Marek” wygrała spółka Orlen. W zestawieniu generalnym spółka Echo Investment zajęła 165. miejsce i awansowała o osiem pozycji w porównaniu do zeszłego roku. Echo pojawiło się też w zestawieniu firm z branży usługowej i deweloperskiej, gdzie zajęło 13. miejsce. Oprócz Echo Investment liderami wybranych kategorii zostali: Reserved i Apart.

„Rzeczpospolita” opublikowała po raz ósmy Ranking Najcenniejszych Marek Polskich. Jest on opracowywany na podstawie danych finansowych, a także opinii konsumenckich o ponad 400 polskich markach.

Echo Investment SA należy do największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała blisko 90 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.