W galerii funkcjonuje ponad 100 sklepów

Akcja "Choinka pod choinkę" będzie polegała na tym, że co godzinę, pierwszych 25 osób, które zrobią zakupy za minimum 100 zł, otrzyma choinkę od Galerii Piastów. Dodatkowo klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 250 zł, wraz z choinką otrzymają płytę z kolędami – wydaną przez firmę Rank Progress SA.

– Akcja "Choinka pod choinkę" to już trzecie świąteczne wydarzenie organizowane w tym roku przez Galerię Piastów. Na początku grudnia galeria zbudowała specjalny basen, który wypełniły mikołajkowe upominki dla dzieci. W miniony weekend odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, podczas którego klienci mogli zaopatrzyć się w regionalne przysmaki – informuje Halina Wyborska, przedstawicielka Rank Progress SA.

Galeria Piastów w Legnicy została otwarta w 2006 roku. Na 35 tys. mkw. powierzchni całkowitej mieści się bogata oferta ponad 100 sklepów. Wśród znanych sieciowych marek znajdują się m.in.: CCC, Douglas, Empik, H&M, KappAhl, Marks&Spencer, New Yorker, Promod, Reserved, Ryłko, Tally Weijl czy delikatesy Piotr i Paweł. W centrum znajduje się również wielosalowe kino sieci Helios. Galeria zapewnia swoim klientom parking na 400 miejsc.

Rank Progress SA, właściciel Galerii Piastów, to firma inwestycyjno-deweloperska działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż.