Sieć posiada w Polsce ponad 50 lokali

Subway, międzynarodowa sieć gastronomiczna, z rozmachem inwestuje w Polsce. Nowe lokale marki pojawiły się w ostatnim czasie m.in. w Rzeszowie i Nowym Sączu, Ostrowie Wielkopolskim oraz w Toruniu. W planach jest otwarcie kolejnych sześciu placówek. Większość lokali tej sieci otwieranych jest w typowych i tradycyjnych lokalizacjach takich, jak strefy food court w galeriach handlowych, a także przy lotniskach, centrach biznesowych, stacjach benzynowych czy miejscach wypoczynku.  Tam, gdzie   nie ma wystarczającej przestrzeni na klasyczną restaurację, Subway będzie inwestował także w kioski handlowe o powierzchni około 10 mkw. Pierwszy tego typu  punkt sieci  już działa w Lublinie. Jest to tez pierwszy satallite kiosk Subwaya w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

W Centrum Handlowym Promenada, w którym uruchomiono lokal pod szyldem Subway, działa już kilkanaście restauracji i barów szybkiej obsługi. Centrum powstało w 1996 roku. Obiekt posiada ponad 50 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu. Galeria w grudniu 2009 roku została zakupiona przez spółkę Atrium.

Należąca do Doctor’s Associates, Inc. marka Subway, jest największym franchisingiem kanapkowym na świecie. Pod jej szyldem działa  ponad 35,000 restauracji  w 98 krajach.