Nowy kompleks handlowy w Chrzanowie

– Kasztelania City Centre to obiekt, który będzie połączeniem parku handlowego i galerii handlowej. Obecnie zaczynamy negocjacje z kluczowymi partnerami. Głównymi najemcami obiektu będą operatorzy spożywczy, sportowy i oferujący sprzęt RTV AGD – powiedziała Barbara Mastalerz, prokurent, Adept Investment.

Kasztelania City Centre to kompleks zlokalizowany u zbiegu ulic Topolowej i Szpitalnej, bezpośrednio przy wewnętrznej obwodnicy Chrzanowa. Ta aktualnie budowana, północno – wschodnia arteria komunikacyjna, ma zapewnić mieszkańcom miasta i regionu dogodny dojazd do centrum zarówno z autostrady A4 jak i okolic miasta.

Inwestycja zakłada powstanie obiektu o powierzchni 18 tys. mkw. Znajdzie się w nim m.in. market spożywczy o powierzchni czterech tys. mkw., sklep rtv, agd o powierzchni 2 tys. mkw., a także food court o powierzchni ok. 400 mkw. z restauracją typu drive-thru.

Inwestorem i generalnym wykonawcą obiektu jest Invest Media Sp. z o. o. Inwestor i deweloper świadczy usługi w zakresie realizacji inwestycji budowlanych: obiektów komercyjnych i handlowych, działając na zasadach inwestora zastępczego lub generalnego wykonawcy.

Partnerem inwestycji i agentem ds. komercjalizacji jest Adept Investment Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w sektorze nieruchomości komercyjnych, wspierając oraz realizując procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntów pod inwestycje po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych.