Centrum Toruń Plaza w dniu otwarcia wynajęte było w 85 proc.

Shtarkman ujawnił też, że „wielce prawdopodobna” jest sprzedaż jednej z galerii z portfolio spółki. Firma ma centra w Suwałkach, Zgorzelcu i Toruniu. Prezes Plazy Centers zapowiada też uruchomienie projektu w Łodzi. Jeśli uda się uzyskać pozwolenia (w trzecim kwartale 2012 r.) i finansowanie, inwestycja może ruszyć pod koniec 2012 roku.

Toruń Plaza to wielofunkcyjny obiekt, którego otwarcie nastąpiło 14 listopada 2011 roku. Oprócz oferty handlowej i gastronomicznej Toruń Plaza pełni także funkcję rozrywkowo- rekreacyjną. W kompleksie znajduje się centrum zabaw i gier Fantasy Park oraz ośmiosalowe kino Cinema City.

Na 40 tysiącach mkw. powierzchni handlowej znajduje się 140 sklepów, część gastronomiczna i rozrywkowa oraz zaplecze usługowe. Wśród najemców znajdują się takie marki jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Gino Rossi, Prima Moda, Simple, Tally Weijl, Promod, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Mohito, Ecco, H&M, Kappahl, Camaieu, Kazar, C&A czy Orsay. Wiele z tych znanych marek znalazło się w Toruniu po raz pierwszy. Do dyspozycji klientów centrum Toruń Plaza są również drogerie i perfumerie: Rossman, Douglas, Sephora, sklepy z materiałami do aranżacji wnętrz-Home&You, sklep dla dzieci – Smyk, delikatesy Delima oraz klub fitness Pure o powierzchni 1200 mkw.