Salon MaxMara w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu

Max Mara jest obecna w Polsce w dużych miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice czy Gdańsk, ale także w dynamicznie rozwijających się miastach średniej wielkości  takich jak: Białystok, czy Bydgoszcz.  Marka prowadzi też salony przy znanych ulicach handlowych. Max Mara ma swoje salony w największych i najbardziej rozpoznawalne galerie handlowych takich  jak: Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium, Galeria Mokotów, czy CH Klif w Warszawie, Stary Browar w Poznaniu, Galeria Krakowska w Krakowie, Silesia City Center w Katowicach, CH Klif w Gdyni, Galeria Bałtycka w Gdańsku, CH Drukarnia w Bydgoszczy czy Galeria Alfa w Białymstoku. We Wrocławiu marka zdecydowała się otworzyć salon z Kolekcją Weekend w galerii Renoma.

Kolekcja Weekend zawsze była jedną z najbardziej rozpoznawalnych i ulubionych linii klientów, dlatego Max Mara postanowiła stworzyć osobny koncept. Salony Weekend by MM znajdują się w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Bielsku Białej i Rzeszowie. Kolejne otwarcie przewidziane jest w Łodzi (salon ma powstać już w lutym 2012).

MaxMara jest marką włoską. Firma została założona w 1951 roku przez Achille Maramotti, który porzucając studia prawnicze postanowił oddać się rodzinnej pasji – krawiectwu. Achille przeniósł bowiem Paryski Haute Couture oraz American concepts masowej produkcji do Włoch, tworząc pret-a- porter i przybliżając tym samym świat mody kobietom.

OWL International sp. z o.o. została zarejestrowana w warszawskim Krajowym Rejestrze Sądowym w sierpniu 2011 roku. Największym udziałowcem jest Walter Antonio Prati, który posiada 440 udziałów. Spike Holdings jest właścicielem 200 udziałów, D.P.H. srl – 320 udziałów.