Galeria Raj w Dębicy

 Obecnie realizowany jest montaż elewacji. Wydzielane są lokale zgodnie z nową aranżacją obiektu. Układana jest kostka brukowa. Z kolei w istniejącej już części centrum trwa wymiana posadzki. W wyniku rozbudowy także liczba miejsc parkingowych wzrośnie z 400 do 700.

Dotychczas zrealizowano wszystkie wcześniejsze fazy budowy, m.in. ustabilizowano grunt, położono fundamenty, zakończono montaż konstrukcji stalowej wraz z obudową dachu, zakończono także prace kanalizacyjne, wykonano pokrycie rowu odwadniającego oraz rozprowadzono wewnętrzną kanalizację.

W ostatnim czasie Galeria Raj pozyskała takich najemców jak Orsay, księgarnia Matras, winiarnia Saint Claire i kraina zabaw Best4YouKids. Inwestor przewiduje otrzymanie pozwolenia na użytkowanie rozbudowywanej części na przełomie stycznia i lutego 2012 roku. Planowane otwarcie zmodernizowanej Galerii Raj to drugi kwartał 2012 roku.

IVS Grupa sp. z o. o. powstała w 1997 roku. Przedmiotem działalności firmy jest realizacja oraz kompleksowa obsługa inwestycji budowanych. Spółka specjalizuje się w budowie centrów handlowych w miastach do 50 tys. mieszkańców.