W domu Vitkac wiele marek oferuje wyroby na otwartej przestrzeni

W domu towarowym Vitkac Chloe sprzedaje swoje produkty na wielomarkowej przestrzeni otwartej, na piętrze z odzieżą damską. Klientkom oferuje m.in. torebki.

Chloe jest częścią Richemont Group SA oferującej towary luksusowe, operującego na całym świecie właściciela kilkunastu firm z segmentu dóbr luksusowych. Grupa koncentruje się w szczególności na biżuterii, zegarkach oraz akcesoriach piśmiennych. Działalnością obejmuje takie marki jak Cartier, Van Cleef & Arpels, Piaget, Vacheron Constantin, Jaeger-LeCoultre, IWC, Panerai and Montblanc.
Grupa w roku obrotowym, zakończonym 31 marca 2011 roku zanotowała blisko 6,8 mld euro sprzedaży. Zysk brutto miał wartość 4,4 mld euro, z czego 2,59 mld wygenerowała Europa. Stary kontynent jest najważniejszym rynkiem Grupy, w znaczący sposób obecnej też w Ameryce Północnej i Azji.  

Wolw-Pol została zarejestrowana w warszawskim KRS w kwietniu 2004 roku. Jej kapitał zakładowy wynosi ponad 6 mln zł. Prezesem spółki jest Wiesław Likus. Głównym udziałowcem jest Wolw Trading Estabishment.