Starannie zaaranżowana przestrzeń służy marce

W Europie Środkowej, Wschodniej oraz Południowej linia D&G posiada salony w takich krajach jak Ukraina ( Charków), Słowenii ( Lublana), Serbia ( Belgrad), Chorwacja ( Split oraz Zagrzeb), Wegry ( Budapeszt), Czarnogóra (Podgorica).

D&G jest marką, która wpisuje się w miejski styl życia. Stara się wyrazić zmieniający się świat. Jej przesłaniem jest brak granic, wolna interpretacja rozmaitych wpływów na życie w naszej erze. To wszystko powoduje wyjątkowość oraz przyczynia się do tego, ze marka jest rozpoznawalna.

Dolce&Gabbana powstała w 1985 roku założona –przez Domenico Dolce i Stefano Gabbana. Grupa projektuje, wytwarza oraz dystrybuuje wysokiej jakości odzież, wyroby skórzane, obuwie oraz akcesoria. Poprzez licencjonowanych partnerów zarządza produkcję i dystrybucję kosmetyków oraz ozdób oraz biżuterii. Pod marką Dolce & Gabbana na świecie funkcjonuje 113 salonów.

W roku obrotowym 2009/2010 spółka matka Dolce&Gabbana Holding s.r.l. zanotowała skonsolidowane przychody na poziomie około miliarda euro. Przychody całej grupy wyniosły 1,39 mld euro.

W Polsce markę wprowadziła spółka Wolw-Pol sp.z. o.o., która komercjalizuje dom towarowy Vitkac. Wolw-Pol została zarejestrowana w warszawskim KRS w kwietniu 2004 roku. Jej kapitał zakładowy wynosi ponad 6 mln zł. Prezesem spółki jest Wiesław Likus. Głównym udziałowcem jest Wolw Trading Estabishment.