Najbardziej ekskluzywny obiekt handlowy w Polsce

Lanvin oferuje odzież damską i męską, perfumy oraz akcesoria. Współpracuje ze szwedzką H&M, która prowadzi sprzedaż odzieży dla klasy średniej na całym świecie. Lanvin jest marką luksusową. Oferuje swoje wyroby także poprzez internet. Głównym projektantem marki jest Alber Elbaz, urodzony w Maroku. Jego ubiory przede wszystkim mają  podkreślać kobiecość oraz powodować uśmiech. 

Lanvin w Europie łącznie z Turcja i Rosją prowadzi salony w 10 krajach. Są to właśnie Turcja (Ankara), Wielka Brytania (Londyn), Hiszpania (Marbella), Szwajcaria (Genewa), Rosja ( Samara, Moskwa, Jekaterinburg), Monako (Monte Carlo) , Włochy (Milan, Rzym, Forte Dei Marmi, Bolonia), Grecja ( Ateny), Francja (St. Tropez i Paryż) oraz Polska (Warszawa).  Marka jest także obecna w Północnej Afryce, na Bliskim Wschodzie, Azji i Ameryce Północnej.

Wolw-Pol sp  z o.o. została zarejestrowana w warszawskim KRS w kwietniu 2004 roku. Jej kapitał zakładowy wynosi ponad 6 mln zł. Prezesem spółki jest Wiesław Likus. Głównym udziałowcem jest Wolw Trading Estabilishment.

W Warszawie marka obecna jest w domu mody Vitkac, którego zamiarem jest wskrzeszenie najlepszych tradycji kupieckich oraz stanie się najbardziej ekskluzywnym obiektem handlowym w Polsce.  Jego powierzchnia użytkowa wynosi 20 tys. mkw.