Nowy najemca Gemini Park Tarnów

45-ty butik Pretty Girl w Polsce, zlokalizowany w Gemini Park Tarnów dopełnienia ofertę odzieżową centrum o propozycje ubrań dla kobiet o własnym, indywidualnym stylu.

– Pierwszego dnia sprzedaży odnotowaliśmy sporą odwiedzalność naszego sklepu. Mamy obecnie bardzo dużo atrakcyjnych przecen, myślę więc, że nasza oferta odzieżowa przypadnie do gustu klientkom Gemini Park Tarnów – mówi Monika Płaczkowska-Witczak – Dyrektor Handlowy Firmy Pretty Girl.

Pretty Girl to polska marka sektora odzieżowego kierująca swoją ofertę do wszystkich kobiet. Marka nastawia się na odbiorcę w każdym wieku oferując szerokie spektrum wzorów i fasonów w przystępnych cenach.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada zarządca centrum-GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 r.