w galerii funkcjonować będzie 40 lokali

– Obecnie na terenie inwestycji trwają prace wykończeniowe. Gotowe już są części wspólne obiektu, elewacja na budynku a także zagospodarowany jest teren wokół galerii. Lokale zostaną przekazane najemcom w styczniu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to galeria zostanie uruchomiona w marcu 2012 roku- informuje Marta Nowicka, przedstawicielka inwestora Galerii Brwinów.

Obiekt będzie miał łącznie ok 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, na której powstanie około 40 lokali handlowo-usługowych. Do skomercjalizowania pozostała wprawdzie jeszcze połowa lokali,  ale tylko 2,4 tys. mkw. powierzchni najmu.  W galerii oprócz marek kosmetycznych, odzieżowych, spożywczych czy oferujących sprzęt RTV AGD znajdzie się też część food court z kawiarnią i restauracją. Na liście najemców są już m.in.: Rossmann, Mix Electronics, delikatesy Piotr i Paweł, Pepco, Royal Golden, Kolporter, Wik World Optic oraz apteka Provita. Za proces komercjalizacji obiektu odpowiada spółka DTZ Polska. Obiekt zaprojektowany został przez pracownię architektoniczną Europrojekt.

Inwestorem projektu jest Włodarzewska S.A. Deweloper działa na rynku od 2001 roku. Inwestuje głównie na rynku nieruchomości w Warszawie i województwie mazowieckim. Spółka posiada w swoim portfolio m.in. dwa inne centra handlowe – na warszawskim Ursynowie i Tarchominie. W ciągu ostatnich 10 lat firma zrealizowała także wiele osiedli mieszkaniowych w Warszawie i miejscowościach podwarszawskich. Prezesem zarządu jest Jerzy Kazimierz Szymański.