W galerii działa już dyskont

Powierzchnia najmu galerii to około 2,3 tys. mkw. Jest ona podzielona na 13 lokali- największy z nich, zajmujący niemal 50 proc. powierzchni  wynajęty został marketowi Biedronka. Pozostali najemcy to między innymi: apteka, piekarnia z cukiernią, kwiaciarnia, biuro podróży i agencja ubezpieczeniowa, sklep mięsny, punkt prasowy. Na terenie kompleksu znajduje się także parking na 170 samochodów.

– Poszukujemy jeszcze najemców na ostatnie lokale. Z racji zlokalizowania przy dwóch dużych, stale rozbudowywanych osiedlach, prowadzimy rozmowy zarówno z właścicielami sklepów drogeryjnych, jak i sklepów z branży dom i ogród oraz AGD. Według opinii mieszkańców, w tym miejscy sprawdziłaby się także przychodnia, mały fitness, bar lub restauracja – informuje Agnieszka Węgrowska, przedstawicielka spółki Nickel Development.

Galeria Dabrówka pełnić ma rolę kameralnego obiektu handlowego usytuowanego na terenie Osiedla Księżnej Dąbrówki. Inwestorem obiektu jest spółka Nickel Development, która od 2002 r. rozbudowuje pobliskie Osiedle Księżnej Dąbrówki. Deweloper szacuje, iż do końca 2011 będzie mieszkało tam łącznie ok. 480 rodzin.