Dagmara Nickel, prezes zarządu spółki Nickel Development

Developer specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym w ostatnim czasie ukończył budowę swojej pierwszej galerii handlowej. Obiekt powstał w podpoznańskiej Dąbrówce na zrealizowanym przez inwestora osiedlu Księżnej Dąbrówki. – Nickel Development patrzy na produkt, jakim jest mieszkanie, szerzej, niż jedynie przez pryzmat ścian i elewacji. Naszą wizją jest tworzenie miejsc wygodnych, zaspokajających różne potrzeby mieszkańców. Dlatego budując osiedle poza miastem czujemy się zobowiązani do zapewnienia naszym klientom podstawowej infrastruktury. Galeria Dąbrówka jest kontynuacją tworzenia komfortowego osiedla – ocenia Dagmara Nickel.

– Mieliśmy już doświadczenie w przygotowywaniu podobnych inwestycji, bowiem od pewnego czasu zajmujemy się pozyskiwaniem terenów i przygotowaniem ich pod inwestycje komercyjne na zlecenie sieci handlowych. Teraz to doświadczenie wykorzystaliśmy dla poprawy wygody naszych mieszkańców. Z pewnością nadal będziemy wspierać sieci handlowe w pozyskiwaniu terenów pod inwestycje i przygotowywaniu formalności umożliwiających budowę centrów handlowych. O tym, czy będziemy budować galerie podobne do Dąbrówki, będziemy decydować przy planowaniu nowych inwestycji mieszkaniowych – dodaje prezes zarządu firmy Nickel Development.

Galeria Dąbrówka to nieduży kompleks handlowo-usługowy mieszczący się na działce o powierzchni 12 566m2, oferujący 2 273 m2 powierzchni do wynajęcia. Dla zmotoryzowanych  przewidziany jest parking na 170 miejsc.