Galeria Moya

Centrum znajduje się przy ul. Harcerskiej naprzeciw Galerii Gwarek. Klienci mogą korzystać z parkingu znajdującego się przed centrum, a także z miejsc sąsiadującej z nim galerii. Modernizacja Galerii Moya trwała kilka miesięcy.

– Na razie otwiera się tylko pierwszy etap inwestycji, czyli parter galerii – poinformowała w rozmowie z Retailnet.pl Teresa Jonas, wiceprezes zarządu Błysk Investment Group. – Wśród najemców są Biedronka, drogeria, sklep mięsny, cukiernia, piekarnia i sklep z artykułami tytoniowymi. Kolejni najemcy będą systematycznie uruchamiać swoje sklepy. Otwarcia przewidujemy do wiosny 2012 roku – dodała Teresa Jonas.

W centrum znajdą się także: Kolporter, apteka Bliska, agencja nieruchomości i inne punkty handlowo-usługowe. Inwestycja realizowaną jest przez jastrzębską grupę Błysk Investment Group sp. z o.o.  Jej prezesem jest Rajmund Jonas, a wiceprezesem Teresa Jonas. Teresa Jonas jest jednocześnie prezesem zarządu sieci Drogerie Polskie sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębie-Zdroju. Poza Galeria Moya spółka wybuduje także centrum handlowe w Zebrzydowicach, gdzie głównym najemcą będzie Biedronka.