Galeria Feniks w zmienia tenant mix

– Galeria Feniks posiada do skomercjalizowania jeszcze  2.000 mkw. powierzchni.  W ostatnim czasie pozyskaliśmy Centrum Zoologiczne oraz BarBuffet, który jest nowością na naszym rynku gastronomicznym. Po uiszczeniu opłaty w wysokości 15 złotych, klient może tam jeść co chce i ile chce. Obecnie rozmawiamy z dużymi operatorami z branży odzieżowej, co pozwoli nam na podniesienie atrakcyjności naszej oferty handlowej – mówi Radosław Czubak, odpowiedzialny za komercjalizację galerii ze strony FPHU Feniks sp z o.o.

Galeria jest piętrowa.  Dzieli się na część spożywczą i restauracyjną, przemysłową oraz odzieżową. Obiekt został wybudowany w Radomiu, u zbiegu ulic Grzecznarowskiego i Białej zajmuje ponad  3 ha i liczy 10.800 mkw. Otwarcie Galerii nastąpiło w dniu 5 września 2009 roku. Teraz inwestor zmienia jej tenant mix, ofertę drobnych, lokalnych handlowców uzupełniając dużymi ogólnopolskimi markami.

F.P.H.U. „Feniks” Sp. z o.o. powstała w marcu 1995 w wyniku połączenia dwóch stowarzyszeń handlowców działających na terenie targowiska przy ulicy Śląskiej. Spółka powstała z radomskiego kapitału kupieckiego osób prowadzących działalność handlową na terenie targowiska od początków lat 90- tych. Została zarejestrowana w KRS w 2011 roku. Prezesem zarządu jest Henryk Dudek. Spółka liczy 56 udziałowców, miejscowych kupców.