Specjalnie dobrane oświetlenie podkreśla styl marki

Céline jest francuskim domem mody, założonym w 1945 roku przez Céline Vipiana. Powstała jako firma szyjąca dziecięce buty na miarę, ostatecznie stała się producentem butów damskich oraz akcesoriów.  Dziś marka jest w posiadaniu LVMH Moët Hennessy – Louis Vuitton. Dyrektorem kreatywnym marki Céline jest Phoebe Philo. W 2010 roku Philo zaprezentowała dwie kolekcje, otrzymując bardzo entuzjastyczne recenzje modowych redaktorów na całym świecie oraz spotykając się ze strony klienta ze świetnym odbiorem proponowanej przez nią estetyki.

Grupa na koniec 2010 roku posiadała 364 salony we Francji i 646 sklepów w innych krajach Europy. Łącznie na świecie funkcjonuje 2,5 tys. sklepów LVMH.

Przychody ze sprzedaży odzieży oraz wyrobów skórzanych stanowią 39 procent przychodów Grupy, które po pół roku 2011 wyniosły blisko 10,3 mld euro.  W tym segmencie Grupa prowadzi takie marki jak Donna Karan, Céline, Loewe, Givenchy, Pucci, Z raportu Grupy wynika, że marka Celine notuje wzrost zyskowności z powodu aktywności biznesowej.

Wolw-Pol sp. z o.o. została zarejestrowana w warszawskim KRS w kwietniu 2004 roku. Jej kapitał zakładowy wynosi ponad 6 mln zł. Prezesem spółki jest Wiesław Likus. Głównym udziałowcem jest Wolw Trading Estabilishment.