Nowość od Epson

– Duża szybkość skanowania, a co ważniejsze automatyczny podajnik skanowanych dokumentów znakomicie ułatwiają pracę gdy np. w magazynie sklepu czy supermarketu skaner służy do skanowania dokumentów dostaw. W takich wypadkach liczy się szybkość i prostota obsługi, bo inaczej tworzą się kolejki lub zaległości w skanowaniu – wyjaśnie w rozmowie z Retailnet.pl Rafał Pawłowski, Epson Polska

Seria GT-S85 zapewnia zwiększoną produktywność z wysokiej jakości skanami 200 dpi dostarczanymi z prędkością do 40 stron na minutę w trybie jednostronnym i 80 stron na minutę. Urządzenia tańszej serii GT-S55 skanują z prędkością 25 stron/minutę w trybie jednostronnym lub 50 obrazów na minutę w trybie dwustronnym, w systemie monochromatycznym i w kolorze. Mają wiele funkcji, jakie można znaleźć w serii GT-S85, takie jak optyczna rozdzielczość, automatyczny podajnik na 75 arkuszy oraz skanowanie dwustronne. Seria ta także zawiera model sieciowy (GT-S85N) dla wielu użytkowników.

Wszystkie modele są wyposażone w aplikację Epson Event Manager zapewniającą łatwą integrację z dowolnym systemem zarządzania dokumentami. Zapewniają także przyspieszoną pracę dzięki 10 definiowanym przez użytkownika komendom „skanowanie do zadania”, takim jak „skanuj do poczty e-mail”, „skanuj do udostępnionego folderu” i wiele więcej. Oprogramowanie to zapewnia, że skomplikowane zadania takie jak organizowanie dokumentów i raportów, konwersja informacji z wizytówek do bazy danych, są wykonywane bardzo prosto, bez potrzeby specjalistycznego szkolenia.

Epson specjalizuje się w dziedzinie obrazowania i innowacji. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach.