Cuprum Arena

W Europie La Perla prowadzi sprzedaż  w krajach południowych takich jak Chorwacja, Rumunia, Słowenia, Włochy, Cypr, Bułgaria, Hiszpania, Portugalia, Francja. Marka jest obecna w Azji Centralnej – Kazachstan, w Rosji, a także na Ukrainie, w Szwajcarii, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Turcji i Belgii. Bieliznę La Perla mogą także kupić mieszkanki Maroka, krajów Bliskiego Wchodu oraz Tajlandii, Tajwanu, Indonezji, Korei Południowej, Singapuru, czy Chin. Sieć sprzedaży jest także rozwinięta w Ameryce Północnej i Południowej.

Włoska La Perla S.r.l. należy do hiszpańskiej grupy Gruppo La Perla Fashion España S.A z siedzibą w Barcelonie. Grupa posiada oddział m.in. w Portugalii, spółki we Francji, w Niemczech oraz USA i Wielkiej Brytanii a także w Singapurze. Marka pojawiła się na rynku w 1954 roku. Grupa La Perla kieruje swoje produkty do wielu segmentów rynku, jednak tych z wyższej półki różnicując ofertę poprzez szereg posiadanych w portfolio linii: La Perla, Jean Paul Gaultier La Perla, La Perla Villa Toscana, Studio La Perla oraz Nero La Perla (oferta dla mężczyzn).

La Perla prowadzi sprzedaż poprze siec butików własnych jak i poprzez sieć franczyzową. Grupa posiada w ofercie także perfumy oraz męskie wody toaletowe.

Wolw-Pol sp. z o.o. została zarejestrowana w warszawskim KRS w kwietniu 2004 roku. Jej kapitał zakładowy wynosi ponad 6 mln zł. Prezesem spółki jest Wiesław Likus. Głównym udziałowcem jest Wolw Trading Estabilishment.