Nowi najemcy w NoVa Park

– Perfumeria Douglas to jedna z wiodących sieci na naszym rynku. Cieszymy się, że klienci Galerii Korona Kielce będą mogli korzystać z jej usług – mówi Iwona Pękalska z firmy Libra Projekt, odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.

Oprócz markowych zapachów klienci Galerii Korona Kielce w Perfumerii Douglas znajdą szeroką gamę produktów do makijażu i pielęgnacji twarzy, włosów i ciała, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Perfumeria Douglas nie jest zwykłym sklepem, jest również studiem wizażu, który świadczy usługi na najwyższym poziomie. W salonach w całej Polsce organizowane są pokazy makijażu, bezpłatne konsultacje kosmetyczne, a stali klienci mogą liczyć na karty rabatowe i częste promocje.

Douglas powstał w Niemczech, w Hamburgu, w 1821 roku, gdzie J. S. Douglas założył fabrykę artykułów kosmetycznych. Dzisiaj perfumerie tej marki znajdują się na całym kontynencie europejskim oraz w Stanach Zjednoczonych.

Tymczasem w Galerii Korona Kielce trwają prace wykończeniowe. Stan surowy został zamknięty. W chwili obecnej wykonywane są działania wewnątrz obiektu, a także na zewnątrz, gdzie wykonywane jest ocieplenie budynku. W finalnym etapie na ściany nałożony zostanie tynk zasadniczy i w ostatniej fazie typowa perforowana elewacja wykonana z alukobondu. To właśnie dzięki niej obiekt nabierze niezwykłego wyrazu, przypominającego ażurową koronę.