Ostatnio sklep marki Cubus powstał w Galerii Pomorskiej

Wśród firm, które poszukują partnerów do prowadzenia salonu w NoVa Park i z którymi grupa Caelum Development może ułatwić kontakt i nawiązanie rozmów handlowych są firmy: Mount Blanc, Aryton, Mamuśka The Cheesecake Shop, Stile Unico, Solo Pizza, Salad Story, Czerwone Sombrero, Frédéric Moréno, Esotiq, Funk’N’Soul, Feel Free, Hot Oil, Tatuum, Corin, Gantos, Toy Planet oraz Pawo.

Oddanie do użytku centrum handlowego NoVa Park planowane jest na wiosnę 2012 roku. Powierzchnia najmu w obiekcie wynosi 32,4 tys. mkw. Na terenie inwestycji będzie działało 140 lokali handlowo-usługowych w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych. Wśród najemców znajdą się m in. Piotr i Paweł, H&M, C&A, Pure Fitness, KappAhl, Intersport, KFC, Smyk, Fielmann, Molton, Cubus, Lavard, Bijou Brigitte, Reporter, Media Expert, Mohito, Clairs. Generalnymi wykonawcami obiektu są Warbud i Mercury Engineering.

Caelum Development to irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie, utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10 – letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce a także na terenie Rumunii. W portfolio inwestycji Caelum znajdują się m.in.: Galeria Askana (Gorzów Wielkopolski), Galeria Młyńska (Racibórz), Wratislavia Center (Wrocław), Galeria Wisła (Płock). Największym realizowanym przez zespół Caelum Development projektem jest wielofunkcyjny kompleks handlowo-rozrywkowy ParkLake Plaza w Bukareszcie.